Новини

Розпочато прийом замовлень на нову Mazda6!

3 серпня 2018

 

З 02 серпня 2018 р. в офіційній дилерський мережі Mazda в Україні розпочато прийом замовлень на нову Mazda6.

Нова Mazda6 демонструє ретельно продуманий, елегантний та витончений дизайн, оновлення інтер’єру, включно з цілковито новими передніми й задніми сидіннями, оздобою та матеріалами декору преміальної якості.

Новий набір оздоблення салону від Mazda включає оббивку сидінь високоякісною шкірою Nappa (коричневого або білого кольору)**, облицювання елементів інтер’єру японським ясенем**, оздоблення карт дверей та панелі приладів інноваційним мікроволокном Ultrasuede®** та унікальну комбінацію кольорів. Нові шкіряні сидіння першого ряду оснащені системою вентиляції зони передніх сидінь**.

Розробники Mazda впевнені, що колір кузову - це дуже важливий аспект дизайну автомобілю, який може чи приховати недоліки, чи підкреслити бездоганність форм та фактуру поверхонь. Новий червоний, ще більш яскравий Soul Red Crystal бездоганно підкреслює рельєфні та скульптурні форми нової Mazda6 завдяки глибокому контрасту та грі світла та тіні на кожній лінії.

Нові технології вдосконалюють роботу бензинових двигунів SKYACTIV об’ємом 2.0 л.  потужністю 165 к.с. та 2.5 л. потужністю 194 к.с. Динаміку керування було покращено завдяки підвищеній жорсткості кузова, перегляду систем кермування й гальмування, вищій аеродинамічній ефективності та зниженню шуму й вібрацій. Двигуни успішно пройшли нові процедури перевірки WLTP/RDE та повністю відповідають екологічним нормам викидів Euro6d-TEMP.  Для більш швидкого розгону підвищено крутний момент на низьких обертах, також оптимізована чутливість прискорення при натисненні на педаль акселератору.

Безпека водія та всіх пасажирів завжди була та буде головним пріоритетом Mazda. Технології i-ACTIVSENSE пропонують широкий пакет активних та пасивних опцій безпеки, що націлені на мінімізацію ризику дорожніх пригод, захист, безпеку та комфорт водія, незалежно від того чи їдете ви міськими вулицями, чи подорожуєте по трасі. Крім того, нова Mazda6 тепер пропонує своїм власникам адаптивний круїз-контроль** та функцію I-STOP**.

Ціни та комплектації нової Mazda6 седан*

Ціни та комплектації нової Mazda6 SW*

Початок продажів в Україні планується на вересень 2018 року.

Нова Mazda6 – рух втілений у металі!

*Роздрібні ціни на автомобілі 2018року виробництва, вказані в гривнях станом на 01.08.2018року. Наявність автомобіля та ціну на день покупки уточнюйте у офіційного дилера. Ціна включає ПДВ та колір металік. Постачальник залишає за собою право вносити зміни у комплектацію та ціни, також з урахуванням змін міжбанківського курсу долару США.

**Обладнання залежить від комплектації.