Новини

Mazda SKY FAMILY DAYS  у Дніпрі, Львові, Києві та Харкові!

31 серпня 2018

У вересні 2018 року відбудеться одна із найяскравіших подій осені автомобільного ринку України - Mazda SKY FAMILY DAYS.

Серія заходів пройде в чотирьох найбільших містах: Дніпрі, Львові, Києві та Харкові.

Офіційний імпортер і дистриб'ютор автомобілів Mazda в Україні - компанія ДП "АВТО Інтернешнл" - запрошує власників і шанувальників автомобілів Mazda протестувати модельний ряд  на унікальних майданчиках і трасах: головних спортивних аренах і злітних смугах аеропортів країни.

Гостей Mazda SKY FAMILY DAY чекає презентація нової Mazda6 і унікальна можливість першими оцінити всі оновлення флагманського седану Mazda на тест-драйві.

Окрім того, в рамках Mazda SKY FAMILY DAY гості зможуть пересвідчитися у перевагах технології SKYAVTIV на тест-драйві модельного ряду автомобілів, включаючи всю SUV сім’ю Mazda: Mazda CX-3, Mazda CX-5 і Mazda CX-9.

Простір Mazda SKY FAMILY DAY - це взаємопов'язані активні зони, що розкривають ключові аспекти філософії бренду: фірмовий дизайн «KODO - душа руху», який надає екстер'єру моделей відчуття динамічного руху навіть тоді, коли автомобіль стоїть на місці, відчуття повного єднання водія і автомобіля, що ми в Mazda назвала Jinba Ittai, новий рівень комфорту для всіх пасажирів, а також системи активної безпеки I-ACTIVSENCE, які допомагають захистити близьких за будь-яких погодних і дорожніх умов.

Кожна локація заходу унікальна і має свої особливості, що дозволяє на спеціально розробленому треку повною мірою розкрити потенціал та відчути характер автомобілів Mazda.

Гостей заходу також очікують різноманітні розваги для дітей та дорослих, смаколики та подарунки від Mazda та партнерів Mazda SKY FAMILY DAY: моторних олив TOTAL, cтрахової компанії «АХА Страхування», а також Credit Agricole банку.

Mazda Sky Family Day відбудеться:

8 вересня - Дніпро

15 вересня - Львів

22 вересня - Київ

29 вересня - Харків

 

Деталі та реєстрація на тест-драйв на  sky.mazda.ua

Чекаємо на вас!