Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

Mazda піклується про Вас та Ваш автомобіль. Уповноважені сервісні центри Mazda на території України та Європи відкриті для Вас. Технічний персонал сервісних центрів в Україні постійно проходить навчання стосовно нових моделей та нових технологій Mazda, щоб мати можливість вчасно, швидко та якісно обслужити та / або відремонтувати Ваш автомобіль. Використання лише оригінальних запасних частин та спеціально розробленого високоякісного мастила Mazda Original Oil зроблять експлуатацію Вашого автомобілю легкою, приємною та економічною. Mazda Original Oil Supra 0W-20 та Supra DPF 0W30 – спеціально розроблені для двигунів SKYACTIV синтетичні мастила, що забезпечують надзвичайні ходові характеристики, дозволяють використати на повну потужність двигуна Вашого автомобілю та зменшують витрату палива.

Періодичність проведення планового технічного обслуговування на автомобілі Mazda складає 1 рік або 20 000 км (що настане раніше), що підтверджує не лише високу якість виробництва Mazda, та їх пристосованість до умов використання в Україні. При подовженому міжрегламентному пробігу, загальна вартість витрат на проведення технічних обслуговувань автомобілів Mazda за весь період експлуатації суттєво зменшується. Додатково на автомобілі із дизельним двигуном, а саме на CX-5 2.2DE 6AT та Mazda6 2.2DE 6AT обов’язкова заміна моторного мастила кожні 10 000 км.

Із урахуванням особливостей експлуатації автомобілів в Україні, Дистриб’ютор також рекомендує проведення профілактичної заміни мастила по досягненні 5000км пробігу (не є обов’язковим). MZD-Connect , що встановлена на останньому поколінні автомобілів Mazda не лише дозволяє безпечно та інтуїтивно-легко користуватися мультимедіа системою, а також нагадує про необхідність проведення планового технічного обслуговування, ротації коліс та заміни мастила на Вашому автомобілі. Ви також можете знайти за посиланням       інформацію стосовно переліку робіт з планового технічного обслуговування на моделі автомобілів Mazda, обов’язкових та додатково рекомендованих виробником та/або Дистриб’ютором Mazda в Україні. З вартістю проходження технічного обслуговування по кожному дилеру можна ознайомитися за посиланням