Гарантійне обслуговування

Гарантійні зобов'язання

На нові автомобілі Mazda, які реалізовані офіційним Дилером Mazda в Україні, встановлений гарантійний термін експлуатації 36 місяців (3 роки) або 100 000 км пробігу, що настає першим, починаючи з дати продажу першому власнику. Продавець замінить або відремонтує деталі, які виявилися дефектними під час гарантійного періоду, за умови дотримання правил експлуатації та своєчасного  проходження регулярного технічного обслуговування у мережі уповноважених дилерів та сервісних партнерів Mazda.

Регулювання

Сервісні регулювання виконуються безкоштовно впродовж перших 3 місяців або 6 000 км пробігу, що настає раніше, починаючи з дати продажу. Сервісними регулюваннями вважаються невеличкі ремонти, які переважно не пов'язані із заміною деталей: такі як - балансування коліс, регулювання кутів установки коліс, натягнення привідних ременів, регулювання тросів перемикання автоматичної трансмісії, регулювання замків дверей, капота, кришки багажника.
Дозаправка холодоагенту кондиціонера повітря проводиться безкоштовно впродовж 1 року з дати продажу (при необхідності). Гарантія на акумуляторну батарею встановлюється строком на 1 рік.

Гарантія на фарбування

Ця гарантія дійсна впродовж перших 36 місяців (3-х років) незалежно від пробігу, починаючи з дати продажу першому власникові за умови дотримання власником правил експлуатації автомобіля та щорічної перевірки стану кузову у дилерській мережі.

Гарантія проти крізної корозії кузова

Уповноважений Дилер або Сервіс-партнер безкоштовно відремонтують пошкоджені металеві панелі кузова автомобіля в разі виявлення дефектів матеріалів (або їх обробки) з крізною корозією зсередини назовні, за умови дотримання власником правил експлуатації автомобіля та щорічної перевірки стану кузову. Дана гарантія дійсна впродовж 144 місяців (12 років) починаючи з дати продажу першому власникові, незалежно від пробігу.

Гарантія на оригінальні запчастини і аксесуари

Ця гарантія поширюється на оригінальні нові або відновлені запасні частини та аксесуари Mazda, які реалізовано та встановлено уповноваженими Дилерами або Сервіс-партнером Mazda в Україні. За цією гарантією уповноважений Дилер або Сервіс-партнер безкоштовно відремонтують або замінять будь-яку запасну частину чи оригінальний аксесуар, що матимуть дефект(и). Гарантія починає діяти з дня встановлення запасної частини або аксесуара на автомобіль Дилерами або Сервіс-партнером Mazda в Україні впродовж 1-го року без обмеження пробігу. На всі деталі, що були встановлені в ході гарантійного ремонту, гарантія діє на період до закінчення гарантійного строку на автомобіль.

Інформація наведена лише у ознайомлювальних цілях та може відрізнятися від умов, наведених у Вашій Гарантійній та сервісній книжці