УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ ЗА ПРОГРАМОЮ «MAZDA В КРЕДИТ З ПІЛЬГОВИМ ПЕРІОДОМ*» ВІД АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

ЗАВАНТАЖИТИ УМОВИ КРЕДИТУ (.pdf)

Авансовий внесок

Строк кредитування - 60 місяців

20%

6,5% - на 2 роки / 21,9% - з 3-го року

30%

4,9% - на 2 роки / 21,9% - з 3-го року

40%

2,9% - на 2 роки / 21,9% - з 3-го року

50%

0,01% - на 2 роки / 21,9% - з 3-го року

60%

0,01% - на 2 роки / 14,9% - з 3-го року

Разова комісія від суми кредиту

0,0%

*Під пільговим періодом розуміють період кредитування до 2-х років

Переваги кредитування:
 1. Попереднє рішення щодо кредитування за 2 хвилини для клієнтів ПриватБанку.
 2. Подача заявки і контроль угоди в Приват24.
 3. Мінімальний набір документів для клієнтів ПриватБанку.
 4. Відсутність витрат на нотаріальне завірення.
 5. Дострокове погашення в будь-який момент.
 6. Оформлення страхування КАСКО в кредит (в тіло кредиту).
 7. Зручне внесення платежів: Приват24, термінали самообслуговування, відділення Банку – через канали ПриватБанку: Приват24, термінали самообслуговування, каси у відділеннях.

  Загальні умови
 • Диференційована ставка: знижена процентна ставка протягом 24 міс.
 • Авансовий внесок – від 20% від ціни автомобіля.
 • Період кредитування – 5 років.
 • Процентна ставка – фіксована на весь період у гривні.
 • Ануїтетна форма погашення – щомісячне погашення кредиту відбувається рівними платежами.
 • Сума кредиту – від 100 000 до 5 000 000 грн.
 • Витрати на нотаріальні послуги – відсутні.
 • Дострокове погашення кредитного договору – без штрафних санкцій.
Додаткові витрати - Страхування КАСКО здійснюється в акредитованих банком страхових компаніях. Платіж за перший рік страхування можливо включити у тіло кредиту за умови авансового платежу від 30%. - Витрати на реєстрацію автомобіля, пенсійний збір, страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів - відповідно до чинного законодавства України. - Щорічний страховий платіж сплачується клієнтом самостійно на транзитний рахунок Банку, з наступним перерахуванням Банком коштів на рахунок Страхової компанії. Вимоги до клієнта та перелік необхідних документів Фізична особа або Фізична особа-підприємець – резидент віком від 21 до 67 років (на момент закінчення кредитного договору). - Для фізичних осіб - Довідка про нарахування заробітної плати за останні шість місяців, завірена виписка по зарплатному рахунку в іншому банку або виписка з ПФУ ( ОК-7). - Для фізичних осіб, які отримують пенсію - Довідка про нарахування пенсії за останні 6 місяців. Для позичальників, які отримують заробітну плату або пенсію на картку ПриватБанку довідка та виписка не потрібні. - Для Фізичних осіб - підприємців, які мають обороти на розрахунковому рахунку ПриватБанку - Податкова декларація платника єдиного податку за останній звітній рік. - Для Фізичних осіб - підприємців IT сфери, які мають обороти на розрахунковому рахунку в інших банках. - Податкова декларація платника єдиного податку фізичної особи - підприємця за останній звітній рік та завірена виписка по рахунку ФОП за 6 місяців. - Для Фізичних осіб - підприємців, які мають обороти на розрахунковому рахунку в інших банках - Податкова декларація платника єдиного податку фізичної особи - підприємця за останній звітній рік та завірена виписка по рахунку ФОП за 6 місяців.  Ви можете придбати  автомобіль в кредит  на наступних умовах: мінімальний  авансовий платіж  – від 20% ціни Автомобіля, річна процентна ставка  – від 0,01 % (в залежності від терміну  кредиту), разова комісія за видачу кредиту - 0% від суми кредиту, строк кредитування   – 5 років (60 місяців), сума кредиту від 100 000 до 5000 000 грн. Реальна річна процентна ставка з урахуванням платежів за супровідні послуги третіх осіб (реєстрація автомобіля, сплата пенсійного збору, страхування авто КАСКО - 5,99%), які є обов’язковими для отримання споживчого кредиту, становить 29,6% річних за умови суми кредиту 5 000 000 грн., першого внеску - 20%, строку кредиту 5 років (60 місяців) , процентної ставки в перші 2 роки - 6,5% , 21,9% - з 3-го року кредитування.
Реальна річна процентна ставка залежить від обраних  споживачем умов кредитування.

АТ КБ «ПриватБанк». Реєстраційний № 92 в Державному реєстрі банків. Банківська ліцензія НБУ № 22 від 05.10.2011.
Послуга кредитування надається ПриватБанком по всій території України за винятком територій ведення активних бойових дій, АР Крим та населених пунктів,  які є тимчасово окупованими та території яких є не підконтрольними органам державної влади України.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ З САЙТУ БАНКА

Інформація про ПриватБанк

ПриватБанк є універсальним банком з орієнтацією на роздрібний сегмент. Клієнти Банку - понад 19 млн активних клієнтів фізичних та юридичних осіб.

Банк має розгалужену мережу - 12 Макрорегіональних управлінь, понад 1100 функціонуючих  відділень, понад 6000 банкоматів і 12000 терміналів самообслуговування ПриватБанку.
Умови кредитування діють з 03 липня 2024 року. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування.
Про детальні умови кредитування дізнавайтеся на сайті pb.ua/kredit-na-mazda або за телефоном 3700 (безкоштовно з мобільного).

ЗАВАНТАЖИТИ УМОВИ КРЕДИТУ (.pdf)