Аксесуари : Транспортування
Повернутися до каталогу аксесуарів
Кріплення для електро-велосипедів Thule
53 065 грн.*

Кріплення на фаркоп для 2 електро-велосипедів. В комплект входить роз'єм на 13 контактів. Максимальне навантаження до 50 кг.

Елегантний дизайн. Низька вага за рахунок конструкції з алюмінію та інших стійких до деформації легких матеріалів. Укомплектовано з'ємними тримачами рами Thule AcuTight з обмежувачами сили затяжки та з функцією сигналу при досягненні оптимальної сили затяжки. Максимально допустима вага завантаження 25 кг на один велосипед.

Велика відстань між тримачами коліс дозволяє транспортувати велосипеди з великою колісною базою. Широкий кут нахилу дозволяє відкривати задні двері навіть з закріпленими велосипедами. Кріплення можливе однією рукою та не вимагає багато зусиль. Довгі зубчасті ремені з застібками для легкого кріплення колеса. Кріплення до фаркопу та всі тримачі велосипедів оснащені замками.

Артикул: 410078618A
*Вказана орієнтовна ціна актуальна на момент оновлення інформації на сайті. За більш детальною інформацією стосовно вартості та наявності конкретної одиниці товару прохання звернутись до представника офіційного дилерського центру Mazda. Реальні кольори та деякі зовнішні та / або внутрішні елементи обладнання можуть відрізнятись. Постачальник залишає за собою право вносити зміну у комплектацію товару та ціни, в тому числі з урахуванням змін міжбанківського курсу долару США.